ODMENA ZA TIP!

ODMENA ZA TIP!

Viete si predstaviť, že za jednoduchú spoluprácu dostanete MINIMÁLNE 250 €? Ak áno, ste na správnom mieste, pretože radi podporujeme AKTÍVNYCH ľudí, ktorí sa neboja SPOLUPRACOVAŤ.

Ako to celé funguje ?

ZAČIATOK SPOLUPRÁCE


Prvý krok robíte VY. Ak poznáte niekoho, kto CHCE predať byt, dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť, ozvite sa. Kontaktovať nás môžete na našom telefónnom čísle 0904 046 056 alebo prostredníctvom emailu makler@3onreal.sk. Našu kanceláriu 3 ON REAL nájdete na Vajanského 10 v Prešove.

SERIÓZNA SPOLUPRÁCA


Nemusíte sa báť. Všetko robíme poctivo a preto naša spolupráca bude založená na zmluve o spolupráci, v ktorej sa zaviažeme VÁM VYPLATIŤ vopred dohodnutú odmenu.

KOĽKO ZAROBÍTE?


Za VÁŠ TIP dostanete MINIMÁLNE 250 €. Čím je nehnuteľnosť atraktívnejšia, tým môže byť VAŠA odmena vyššia a to maximálne do sumy 500 €! Celkom fajn ponuka za pár minút Vášho času, čo myslíte?

KEDY DOSTANETE ODMENU?


VY dávate tipy, my predávame. Odmenu dostanete hneď, ako sa uskutoční predaj Vami odporúčanej nehnuteľnosti.

KTO JE TIPÉROM?


Najčastejšie sú nimi dôchodcovia, mamičky na materskej, študenti a v nemalej miere aj podnikatelia. Tipérom môže byť teda každý, kto si chce jednoducho zarobiť.

Množstvo tipov nie je nijakým spôsobom obmedzené. Predáme 3 Vami odporúčané nehnuteľnosti? Gratulujeme. Práve ste zarobili MINIMÁLNE 750 EUR!