Chcem predať

Chcete predať nehnuteľnosť a máte záujem s nami spolupracovať? V tom prípade si prečítajte, akým spôsobom Vám pomôžeme s predajom.

PRVÝ KONTAKT

Ak ste sa rozhodli kontaktovať 3 ON REAL, v prvom rade Vám chceme POĎAKOVAŤ za to, že ste sa obrátili práve na nás. Hneď na prvom stretnutí si vypočujeme VAŠE potreby a predstavy o predaji. S tým súvisí aj úvodná obhliadka nehnuteľnosti a spoločná diskusia o predajnej cene.

SPOLUPRÁCA

Našu spoluprácu potvrdíme sprostredkovateľskou zmluvou. Po tomto kroku bude Vaša nehnuteľnosť upravená, nafotená a opísaná tak, aby zaujala potenciálnych kupcov. Taktiež Vám poradíme, ako upraviť nehnuteľnosť pred každou obhliadkou. Treba si uvedomiť, že ak sa rozhodnete Vašu nehnuteľnosť predávať, stáva sa nehnuteľnosť tovarom, ktorý treba vhodne odprezentovať.

MARKETING

Využijeme mix marketingových nástrojov, aby sme Vašu nehnuteľnosť dali do povedomia ľudí. Našou prvou cieľovou skupinou budú overení dopytujúci klienti z našej databázy. Následne zverejníme inzerát na TOP realitných portáloch a sociálnych sietiach. Okrem toho vieme v prípade potreby vyhotoviť propagačné letáky, brožúry alebo bannery.

OBHLIADKY

Šetríme Váš čas tým, že pred obhliadkou preveríme bonitu záujemcu, čím odstránime tzv. „realitný turizmus“. Samozrejmosťou je skoré informovanie o obhliadke, aby sme mohli ukážkovo odprezentovať Vašu nehnuteľnosť. Pokiaľ bude potrebné financovanie kúpy nehnuteľnosti, záujemcovi pomôžeme vybrať a vybaviť to NAJVÝHODNEJŠIE, čo trh ponúka.

PRÁVNY SERVIS A ADMINISTRATÍVA

Celý prevod nehnuteľnosti je spojený s právnou zárukou. Náš partnerský advokát detailne pripraví zmluvnú dokumentáciu, ktorá zaručí bezpečný a rýchly prevod vlastníckeho práva na katastri. Zmluvy, overenie podpisov a vklad na kataster hradíme MY. Ak to bude potrebné, kupujúcemu sprostredkujeme skúseného znalca, ktorý vypracuje znalecký posudok.

ODOVZDANIE NEHNUTEĽNOSTI

Pri odovzdávaní nehnuteľnosti spoločne spíšeme preberací protokol, kde uvedieme všetky potrebné náležitosti (stavy meračov, počet odovzdaných kľúčov, zariadenie atď.). Taktiež Vám poradíme, ako postupovať pri prepise energií a daňových povinnostiach.